Barbaros Uzunöner’in tek kişilik oyunu “Türk Musun Canım?” ‘ı izleme imkanım oldu. Bence izlediğim en iyi tek kişilik gösterilerden ve Stand-Up’lardan bir tanesiydi. Bana göre İlk 3’e girer. Çok eğlenceli, komik ve güzel bir tek kişilik gösteri. Gülmek garanti. Pişman olmazsınız?

Tek kişilik gösterinin konusu “Yaşarken değil izlerken fark edeceğiniz komiklikler bu gösteride. Dünyanın en zor işini yapmaya hazır olun. Ne mi o? Tabii ki kendine gülmek.”

Bizi bize kızarak kızdırarak değil, severek sevdirerek anlatan bir gösteri. Barbaros Uzunöner’in tek kişilik oyununa çok güleceksiniz.

Barbaros Uzunöner’in yazmış olduğu “Türk Musun Canım” adlı kitabı’da var. Ben gösterisinden sonra kitabını aldım ve imzalatma şansım da oldu. Güzel bir hatıra ve anı oldu benim için. Barbaros Uzunöner çok yardım sever ve mütevazi bir insan. Benim izlediğim gösterisi Türk Kalp Vakfı yararına düzenlenmiş ve kendisi hiçbir ücret talep etmemiş. Tamamı ile Türk Kalp Vakfı yararına düzenlenmiş bir gösteriydi. Bu arada sizde lütfen Türk Kalp Vakfı’na elinizden gelen yardım ve desteğinde bulunun.

Gösteriye ait kısa tanıtıcı video görseller Fotoğrafların altında’dır.

Türk Müsün Canım 1 – Barbaros Uzunöner (Tanıtım Amaçlıdır. Lütfen Gösteriye Gidin:))

Türk Müsün Canım 2 – Barbaros Uzunöner (Tanıtım Amaçlıdır. Lütfen Gösteriye Gidin:))

Türk Müsün Canım 3 – Barbaros Uzunöner (Tanıtım Amaçlıdır. Lütfen Gösteriye Gidin:))