Nezih bir ortamda yemeğinizi yerken Oryantal Showlar ve Türk Gecesi izlemek ister misiniz? Sultan’s Dinner & 1001 Night Show İstanbul’da oryantal performansları’nın evi, mabedi ve sarayıdır. Yıllardır en iyi Türk dansözlerin sahne aldığı Regina ve devamında Sultans’s müthiş yetenekleri bizlere sunuyor.

Her Gece 3 Oryantal

Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye’ye mahsus oryantal tarzlarının hepsini izleyebileceğiniz Sultana’s’ta görkemli dansöz kostümleriyle sahne alan oryantalleri çok yakından izleyebiliyorsunuz. Göbek danslarının en güzel örneklerini çok yakından izleyebiliyorsunuz İstanbul, eğlenceyi geleneksel haliyle Sultana’s’ta yaşıyor.

80′li ve 90′lı yıllarda oryantal Efruz ile çıtayı belirleyen Zeki Ayhan, 2001′de açılan Sultana’s’ta oryantal Didem’e sahneyi teslim etti. 2015’te ise dansöz Didem’in YouTube’da milyonlarca kez izlenmiş videoları bulunuyor. Oryantal starları Sultanas’ta yetişiyor.

Eski gazino atmosferini,  ailece keyifle yaşayabileceğiniz bir yer var: Sultana’s İstanbul gecelerinin Osmanlı’dan kopan mistik bir çiçeğidir. Harika oryantal müziklerini dinlerken yerinizde duramayacaksınız.

Oryantal showlarının televizyonda, yıldan yıla düğünlerde ya da evinde kapalı duvarlar ardında ancak yaşayabilen bayanlar rahatça Sultana’s’ta hem harika dansözleri yakından izleyebilir hem de ilerleyen saatlerde sahneyi siz alabilirsiniz!

Her gece üç dansözün sahne aldığı Sultana’s, dünya çapında bir oryantal mekanı olarak ün kazandı. Ünlü oryantal hocası Sema Yıldız’ın dünya turlarında bahsettiği Sultana’s, aynı zamanda gündüzleri bir oryantal akademisi görevi üstleniyor. İstanbul gece hayatını aile, eş, dost ile güvenle yaşayabileceğiniz bir mekandır Sultana’s.

Bu kıvrak dansları ve her an ün yapabilecek yetenekleri kaçırmayın, İstanbul’da dansöz show’unu yerinde izleyin.

Oryantal Kursu almak istiyorsanız? Başka bir yer aramayın bence. Dünya’nın dört bir yanında gelen öğrenciler var.

İstanbul’da Eşsiz Türk Gecesi

Anadolu”nun geleneksel gösterileri kaybolmadı, Sultana’sta yaşıyor. Her gece yerli ve dünyanın her yerinden gelen misafirlerimize eşsiz müzik eşliğinde folkor ve dans gösterileri eşliğinde İstanbul eğlencesi yaşatıyoruz. Zeybek folklor dansları, Aşuk Maşuk gösterisi ve çok Sultana”sın kendi hazırladığı, sarayın harem hayatını gözler önüne seren çok özel Harem Show da sizi bekliyor. Türk gecesi olarak adlandırılan eğlenceler, Sultana’sta adeta bir şölene dönüşüyor.

Topkapı Sarayı”nın en özel odası olan harem, eğlenceli bir tiyatral sunum ve sizin de katılımınızla Harem Show’da gün ışığına çıkıyor. Sultan’ın annesi olan Valide Sultan, diğer adıyla “Sultana”, hareme yeni bir cariyeyi nasıl seçiyor? Sultan cariyesiyle nasıl eğleniyor? Bu soruların cevaplarını sadece Sultana”s Harem Show”da bulabilirsiniz.

Adres ve Rezervasyon için http://tr.sultanas-nights.com/ web sitesinden iletişime geçebilirsiniz.