Biraz kendinizi tanıtır mısınız?

8 yıldır Müzik piyasasında bi cok sanatçıya gerek sahne gerek albümlerinde vokalistlik yapıyorum,kendi yer aldığım proje islerde de bireysel konserlerimi vermekteyim..

Meslek hayatınıza nasıl atıldınız?

Aslına bakarsak müzik benim için kendimi duygusal anlamda beslediğim hobilerimden biriydi..Okulda ki müzisyen arkadaşlarımla bir araya gelip,kendimizi stüdyoya kapatıp,hem çalar hem söylerdik.Bir gün Nükhet Duru ile tanışmam ve ilk profesyonel sahneyi Onunla tatmam beni şu anki konuma getirdi diyebilirim:)Şüphesiz Ona çok şey borçluyum:)

Nükhet Duru ve Işın Karaca gibi Türkiye’nin güçlü seslerine vokallik yapmış bulunmaktasın. Sence onlarla çalışmak şans mı yetenek mi?

Her ikisi diyebiliriz,bu iki Muhteşem sesle bir araya gelmek benim için bir şans; Birlikte Uzun Uzun yıllar çalışmak basari 🙂

Latin All Star grubunda Ayhan Sicimoğlu ile çalışmalarınız oldu nasıl biraraya geldiniz?Ayhan Sicimoğlu’yla çalışmak nasıl bir duygu?

Müziğe karşı olan tutkum her şeyi söyleme isteği doğuruyor bende,nedense her tarzı söylemek,öğrenmek eğilimindeyim:)Latin All Stars ekibine Türkçe latin cover şarkılarını söyleyen vokal arıyorlardı. Bu teklif ekipten sevdiğim bir kız arkadaşımdan geldi. Düşündüm, hiç yapmadığım bir kültür, tatmalıyım dedim,ekip şahane,çalışması bir o kadar keyifli eğlenceli doya doya latin :))) Kendi projelerim hazırlığında olduğumdan tadında kaldı. Latin All Stars 🙂 Sevgili Ayhan Sicimoğlu’yla çalışmak bana hep pozitif enerji verdi.

Dünyaca ünlü Soul man Carlton J Smith 22 Mayıs Perşembe gecesi Jolly Joker Balans’ta Türkiye’deki ilk konserini veriyor? Duydum ki sizde konuk sanatçı olarak eşlik edecekmişsiniz?Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Carlton J Smith(International Soul Man) ile ayni sahneyi paylaşacak olmam beni şimdiden heyecanlandırıyor. Onun inanılmaz bir sahne enerjisi var..Gerçek bir Soul man. Ayni sahnede olmak benim için onur. Mutluyum…Sayılı günler kaldı 😉

Carlton J Smith ile gerçekleştirdiğim röportajda birlikte düet yapacağınızı öğrendim?Bu konuda ki düşünceniz nedir?

Müzik tutkusunu,enerjisini paylaştığım International Soul Man ile düet yapmak müthiş bir duygu bence. Sevenlerimizi çok güzel süprizler bekliyor 🙂

Peki sahne dışında neler yaparsiniz? Hobileriniz nelerdir?

Modayı seviyorum,spor yapıyorum,iyi bir sinema seyircisiyim,işim ve özel durumlar dışında gece hayatını pek tercih etmiyorum.

Mesleğinizin avantajları ve dezavantajları nelerdir?mesleğiniz ile ilgili sevdikleriniz ve sevmedikleriniz nelerdir?

Her sektörde olduğu gibi bizim camianın da zorlukları var tabi. Ben işime aşığım. Bu tutkuyla devam edildiğinde kişinin hedefine yaklaşması an meselesi,acele etmeden meyvelerini toplaman gerekli,böyle gittiğiniz sürece dönüşümlerini daha sağlıklı alabilirsiniz,tek sevmediğim ne yaşarsak yaşayalım,duygularımız doğrultusunda hep pozitif görünmek:)

Albüm çalışması düşünüyormusunuz?

Kesinlikle..Süpriz:)

Seyahat etmeyi sever misiniz?

Evet:) ve ben bu konuda kendimi şanslı buluyorum..işim gereği sürekli geziyorum, yeni yerler,farklı kültürler tanıyorum.

Seyahatleriniz sırasında yanınızda olmazsa olmaz dediğiniz nedir?

Minik bir sırt çantasına sığdırabileceğim ihtiyacım olan çok şey var sanırım 🙂

Mutlaka görmeliyim seyahat etmeliyim dediğiniz bir yer var mı?

Türkiye’deki hemen hemen her yere seyahat etmeyi başardım, yurtdışında görmediğim henüz bir çok ülke beni bekliyor :)))

Muhteşem güzel bir sese ve yeteneğe sahipsiniz? Ayrıca çok duru bir güzelliğe de sahipsiniz? Sesinizi ve güzelliğinizi korumak için neler yapıyorsunuz?

Öncelikle teşekkür ediyorum Sevgili Atıl,sesimi korumak için gece hayatından işim dışında oldukça uzak durmaya çalışıyorum, alkol almıyorum, uykuma önem veriyorum, spor yapıyor ve günlük bakımlarımı asla ihmal etmiyorum.