Fuerza Bruta gösterisi’de süperdi. Değişik bir dans gösterisi. Soyut kavramların somut hareketler ile buluştuğu bir gösteri oldu. İzlemeyen çok şey kaçırdı. Lütfen imkanınız varsa izleyin. Siz de bazı yerler de dansın içinizdesiniz.

Fuerza Bruta ile ilgili öğrendiğim bazı bilgileri sizin ile paylaşmak istiyorum. Bugüne kadar 5 milyon kişinin izlediği Fuerza Bruta, kasım ayında Vakkorama’yla ilk kez İstanbul’da 16-17-22 Kasım gösteri düzenledi.

“ Dünyanın en etkili gösterisi Fuerza Bruta, New York, Buenos Aires, Londra, Mexico, Pekin, Tel Aviv ve Miami’den sonra İstanbul’da izleyenlerin ayaklarını resmen yerden kesti ve Fuerza Bruta gösterisin’de tüm gençleri ve kendini genç hissedenleri “akılda kalıcı deneyimler” yaşattı.  Fuerza Bruta, seyirciyle zihinsel bir bütünlük kurarak, ilham ve yaratıcılığın bir arada yaşandığı bir duygu bağı oluşturuyor ve izleyenlere bir gösteriden çok daha fazlasını veriyor.

Fuerza Bruta;Dünya çapında 29 ülkede, 5000’in üzerinde performans ile 5 milyondan fazla izleyici ile buluştu.

10 Farklı Bölüm ile 70 dakikalık büyüleyici bir deneyim sunuyor. Şaşırtıcı, heyecan verici, sürprizlerle dolu…

Teknoloji ile sanatın bir araya geldiği Fuerza Bruta, izleyicilerin 360 dereceyle izleyebilecekleri bir sahne ve akıllara durgunluk veren görsel efektler ile muazzam bir illüzyon yaşatıyor. “Brute Force”, İspanyolca’da “ağzı açık bırakacak, şaşırtıcı, heyecan verici” anlamına gelirken Fuerza Bruta, dev kadrosuyla müzik, su, dans ve akrobasi ile örülü muhteşem bir gösteri vaat ediyor.

De La Guarda’nın dünyaca ünlü yaratıcıların’dan Arjantinli dahi Diqui James’in sahneye koyduğu bu nefes kesen dinamik gösterisiyle fırtına hızında bir eğlence sunuyor.

Fotoğraflar : http://fuerzabrutaglobal.com/https://www.facebook.com/FuerzaBrutaOficial/