Dünya aslında hep küçüktü ama biz farkında değildik. Eskiden uçakla seyahat etmek, dünyanın bir ucundan öbür ucuna uçmak, hele ki yurt dışına tatile gitmek büyük bir olayken, şimdi planlarımızı aylar öncesinden yapıyoruz, erken rezervasyon fırsatlarını kovalıyoruz ve gelecek senenin uçak biletlerini bile alıyoruz. Peki siz hala bütçenize göre en uygun fiyatlı uçak biletinizi bulmaya çalışırken, tek tek bütün havayolu şirketlerinin sitelerine girip mi arama yapıyorsunuz? Yoksa Türkiye’nin tüm popüler havayolu firmalarının bir arada olduğu ve tek tuşla, arama yaptığınız destinasyonda, tüm biletlerin ucuzdan pahalıya görülebildiği bir ekrana mı bakmayı tercih ediyorsunuz?

1985 yılında bir aile şirketi olarak kurulan ve bugün E-Grup bünyesinde müşterilerine hizmet veren Er-Tur Turizm, ucakbiletiniz.com sitesi sayesinde size tek tık ile istediğiniz uçak biletini en uygun fiyatlarla bulma fırsatını sunuyor.

Er-Tur Turizm, ilk kurulduğu yıllarda sadece seyahat acentesi olarak hizmet verirken, bugün 30 yıllık tecrübesi ve özellikle iş çevresine yönelik butik hizmet anlayışı ile, farklı sektördeki müşterileri için kurumsal organizasyonlar ve turizm danışmanlığı hizmeti de veriyor. Müşterileri arasında İKEA, Sanko Holding, Koton Mağazacılık, Isısan, Habaş, P&G, GSD Holding, Singer gibi büyük kurumsal firmalar olan, İATA üyesi ve THY acentesi olan firma, bütün rezervasyon ve biletleme işlemlerini tamamen online olarak gerçekleştiriyor.

İnternetten online alışverişin, gelecek yıllarda birebir alışverişin yerini alacağını öngören firma, ucakbiletiniz.com sitesi sayesinde seyahatlerinizi kolayca planlayarak, bütçenize en uygun uçak biletini tek bir ekranda değerlendirmenizi ve kolaylıkla satın almanızı sağlıyor.  Üstelik tüm bu hizmetleri, tamamen ücretsiz ve ekstra bir servis ücreti almadan sağlıyor. Gelen ekranda gördüğünüz fiyat, son fiyat oluyor, yani biletinizi alırken sürpriz bir fiyatla karşılaşmıyorsunuz.

Biletinizi ararken, bütçenize, havayoluna veya aradığınız konfora göre seçim yapabiliyorsunuz. İstediğiniz destinasyondaki var olan tüm biletler ucuzdan pahalıya göre listeleniyor. Size düşen ise sadece kalkış saatini ve fiyatı kontrol etmek ve biletinizi seçmek…

Sitede bir de seyahat tutkunlarının çok ilgisini çekeceğini düşündüğümüz seyahat blogu var. Blogda, popüler turistik bölgeler dışında, belki de adını bile duymadığınız rotalar, gezi rehberleri ve seyahatinize yardımcı olacak bilgiler de bulabiliyorsunuz.